"Ufino slavlje"

Lek za smirenje za gospodu koja su čekala keca u Groznom

Vreme čitanja: 2min | pon. 30.10.17. | 20:05

Drame nije manjkalo ni u Ufi

Ufino slavljeNisu baš utakmice koje biste izabrali da pratite čak ni u danu koji oskudeva kvalitetnim fudbalom, ali poslednje utakmice 15. kola ruskog prvenstva na kraju su bile mnogo uzbudljivije no što se mislilo. Ufa je u sudaru sa Rubinom uspela da posle gola primljenog već u trećem minutu stigne do pobede zahvaljujući pogotku u 89, ali to nije ništa naspram drame kakve smo videlu u Groznom.

Uspavanka u regularnih 90 minuta i eksplozija u sudijskoj nadoknadi. Ahmat je u 93. minutu stigao do vođstva pošto je malerozni Vladimir Polujahtanov  u gužvi posle centaršuta sa leve strane nehotice loptu prosledio u sopstvenu mrežu. Ali tu nije bio kraj, jer je u šestom minutu sudijske nadoknade Anži dobio maltene preslikanu priliku da uzvrati, samo sa suprotnog krila. Oberučke ju je prihvatio.

Oleg Dančenko je centrirao, a Pavel Jakovljev tukao i pogodio za konačnih 1:1 i beg Anžija sa samog dna tabele, mada je sigurna zona još daleko. Ni Ahmat nije siguran.

RUSIJA 1 - 15. KOLO:

Arsenal - CSKA Moskva 1:0 (0:0)