""

LIL KAO DA NEĆE U LIGU ŠAMPIONA: Za osam minuta prokockao vođstvo od 3:0!

Vreme čitanja: 2min | pet. 26.04.13. | 22:26

Davljenik Sošo postigao tri komada od 79. do 87. minuta

Lil igra sjajno u finišu sezone i novom pobedom mogao je da se izjednači sa Lionom na trećem mestu, međutim... Iako su u 48. minutu imali prednost od 3:0, domaći fudbaleri uspeli su sve to da prokockaju za samo osam minuta, zbog čega bi mogli skupo da plate i naredne sezone ostanu bez Lige šampiona.

Lil je bio dominantan tokom čitavog meča, a posebno u prvom delu, kada je sa dva gola Salamona Kalua nagovestio nova tri boda svog tima. Bivši fudbaler Čelsija pogođao je mrežu Sošoa u 26. i 45. minutu.

Već početkom drugog poluvremena crnogorski reprezentativac Marko Baša po treći put je zatresao mrežu gostiju i činilo se, ubio i poslednju nadu davljenika da može bar do boda.

Ipak, gosti su se probudili u samom finišu i režirali zaista pravu dramu. Prvo je Kante u 79. smanjio na 1:3, a onda je Noguera sa dva gola iz slobodnih udarac šokirao sve na stadionu. Posebno zanimljiv bio je njegov drugi gol, jer ga je postigao nakon što se okliznuo. Uz to, očajno je regovao i golman Lila, pa čitava situacija zaista bila komična.

Sošo će i posle ovog kola ostati 18. na tabeli, s dobrim izgledima da u poslednja četiri kola izbori opstanak. Ono što bi trebalo da zabrinjava sve u Sošou jeste očajna forma, pošto ekipa već mesec dana ne zna za pobedu...

LIGA 1 - 34. KOLO

Lil - Sošo 3:2 (2:0)