""
""

Ljubičasta oluja, Rebić ne veruje kakav je gol dao, Babakar se širio sa “panenkom” (VDIEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 01.11.15. | 14:31

Viola se raspucala protiv Frozinonea i opet je na prvom mestu

Inter više nije sam na liderkoj poziciji Serije A. Fiorentina opet gleda sa vrha. Viola je danas zgromila nejaki Frozinone na Frankiju (4:1) i sa Nerazurima deli prvo mesto, ali ima bolju gol razliku.

Porazi u derbijima protiv Napolija i Rome su brzo zaboravljeni, pa su Ljubičasti zaokružili perfektnu nedelju. U sredu su slavili protiv Verone u gostima, sada su iskoristili zicer protiv Frozinonea i opet se u Toskani priča o Skudetu.

Souzina četa je ogolila sve mane nejakog Frozinonea koji je oduvao sa terena furioznom serijom u prvom poluvremenu kada je Viola u intervalu od 24. do 31. minuta postigla tri gola. Rebić je zamenio zemljaka Kalinića u špicu i čudesnim golom otvorio seriju. Pokušao je centaršut, ali mu je lopta prešla preko noge i završila u mreži. I sam se uhvatio za glavu u neverici. Potom je kapiten Gonalo pretvorio skraćeni korner Matija Fernandeza u gol, a grogiranim gostima je treći uraac zadao Babakar kojem je u takvoj situaciji lako bilo da se “širi” sa “panenkom” sa bele tačke. U finišu poluvremena je i Matijas Suarez postigao prvenac, a gosti su pred kraj meča stigli do počasnog gola.