""
""

LUDNICA U RUMUNIJI: Na jednom meču 19 kartona, na drugom iz „dvojke u keca“!

Vreme čitanja: 1min | sub. 27.07.13. | 23:15

Na susretu Kluž – Poli Temišvar domaćin stigao do remija uprkos tri isključenja, Ocelul preokretom do bodova

To nije bila utakmica – to je bio rat! Sudeći prema informacijama iz Rumunije, Kluž i Poli Temišvar su odigrali „ludi“ meč u kome je fudbal bio u drugom planu, a i jedni i drugi istakli su se grubostima, pa je sudija Julijan Dima pokazao čak 19 kartona! Da, dobro ste pročitali – 16 žutih i tri crvena! Ako nekog zanima, završeno je 2:2, pa prošlogodišnji učesnik Lige šampiona posle dva kola ima dva remija.

U nezapamćenoj kartonijadi najviše su stradali igrali domaćeg tima. Najpre su sredinom prvog poluvremena ostali bez glavnog kreatora akcija Florina Kostee, posle 22 minuta nastavka napolje je morao i golman Felgeiraš, zbog skrivljenog jedanaesterca, da bi Ćiprijan Deak, samo pet minuta pošto je izjednačio na 2:2 izgubio živce i dobio direktan crveni karton.

Za razluku od njih, fudbaleri novog  člana elite bili su manje nervozni, zaradili su „samo“ šest javnih opomena.

I u drugom meču bilo je uzbuđenja, pošto je Ocelul osvojio bodove protiv Univerzitatee preokretom „iz dvojke u keca“. Da li vam je to sumnjivo?

LIGA 1 – 2. KOLO:

Ocelul – Univerzitatea 2:1 (0:1)