""
""

Miha sačuvao sebe i unazadio Inter: Još odzvanja prečka od udarca Vesina… (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 05.11.17. | 14:17

Nerazuri zaigrali kako treba tek u poslednjih 20 minuta, ali je to bilo dovoljno samo za bod protiv Bikova – 1:1

Siniša Mihajlović je sačuvao posao u Torinu zahvaljujući osvojenom bodou na gostovanju Interu na Đuzepe Meaci – 1:1 (1:1).

Nerazuri su promašili nekoliko ozboljnih prilika da dođu do tri boda u finišu, najviše će žaliti zbog udarca Matijasa Vesina u 89. minutu, ali su kasno upalili na današnjoj utakmici, pa Bikovi za Torino nose zasluženi bod.

Mihajlović je dobrom postavkom igre uspeo da osujeti ranije nalete domaćina. U nekoliko navrata ozbiljno je pretio Ikardi, ali su pravi naleti stigli tek nakon vodećeg gola Jaga Falkea u 60. minutu. Torino je pre toga lukavo vrebao svoju šansu da kazni promašaje Intera i u tome je uspeo odlični Falke, snažnim udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Spaleti nije imao šta da čeka, odmah je uveo Edera, a potom i Brozovića, promenio formaciju i dobio igrača više u ofanzivnim akcijama, što je ekspresno urodilo plodom. Perišić je poslao upotrebljivu loptu u srce peterca, Ikardi fantastično spustio loptu za Edera, koji je iz neposredne blizine bio nepogrešiv.

Ipak, to je bio jedini gol Intera na ovom meču, pa Nerazuri 12. kolo Serije A mogu da završe čak na četvrtoj poziciji, ukoliko favoriti odrade posao kao što se očekuje.