""

Momci iz Bretanje zaključali Velodrom (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 10.09.17. | 23:17

Drugi uzastopni poraz Olimpika u Ligi 1

Ren ne pobeđuje često na Velodromu u Marselju, ali to radi sa stilom! Ekipa iz Bretanje večeras je slavila sa 3:1 protiv Olimpika, a mogla je da bude i ubedljivija u utakmici petog kola Lige 1.

Već posle 10 minuta gosti su imali dva gola prednosti i moglo je da se nasluti šta će biti na kraju.

Novajlija koji je stigao iz Sanderlenda, Vabi Kazri je u drugom minutu zatresao mrežu Marselja. I to na kakav način - štiklom sa sedam metara posle dodavanja Ismaila Sara. Bio je to zaista čaroban trenutak.

A ništa manje nije bio lep pogodak Benžamina Burižoa u 10. minutu, kada je sa više od 20 metara poslao raketu u donji desni ugao gola Olimpika.

Burižo je bio kreator trećeg pogotka Rena u 70. minutu, jer je posle njegovog centaršuta iz kornera Žoris Njanjon zakucao loptu u mrežu.

Poraz Olimpika donekle je ublažio Morgan Sanson pogotkom tri minuta pre kraja utakmice. Ren je mogao i ubedljivije da slavi, ali je u prvom minutu sudijske nadoknade Ndombe Mubele iz penala poslao loptu preko prečke.

FRANCUSKA 1 - 5. KOLO

Lil - Bordo 0:0

Mec - Pari Sen Žermen 1:5 (1:1)