""
""

Monako konačno slavio u Parizu, nezainteresovani Sveci pravili gluposti (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 20.03.16. | 23:00

U utakmici koja je mnogo više značila gostima Monako je stigao do prvog trijumfa nad Parižanima posle osam utakmica u svim takmičenjima, tačnije od 2010. godine

Fudbalerima Pari Sen Žermena prošle nedelje su odbranili titulu, a po onome što su pokazali večeras u porazu od Monaka (2:0) u derbiju 31. kola deluje da im se više ne igra fudbal u Ligi 1 do kraja sezone.

U utakmici koja je mnogo više značila gostima Monako je stigao do prvog trijumfa nad Parižanima posle osam utakmica u svim takmičenjima.

Monako se ovom pobedom na drugom mestu na tabeli sa realnim izgledima za direktan plasman u Ligu šampiona sledeće sezone.

Kneževima je bilo potrebno samo tri minuta u drugom poluvremenu da reše pitanje pobednika i otklone bilo kakvu dilemu po pitanju konačnog ishoda.

Prvo je Vagner Lav u 65. minutu načeo Parižane, a potom je David Luiz napravio glupost, izgubio loptu pa skrivio penal koji je Fabinjo pretvorio u gol.

Valja, doduše, napomenuti da je u prvom poluvremenu Zlatanu Ibrahimoviću neopravdano poništen gol zbog ofsajda.

Gotovo neverovatno deluje odluka pomoćnika da podigne zastavicu u situaciji u kojoj je jedan fudbaler Monaka bio metar ispred Ibrahimovića.