""
""

Monako se sapleo jako: Sošo stigao 0:2 i umalo pobedio! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 20.10.13. | 16:03

Kneževi su igrali gotovo perfektno u prvom poluvremenu, talentovani Janik Fereira Karasko je postigao dva brza gola, ali je onda umesto rutinskog privođenja meča kraju, usledilo očajno drugo poluvreme – 2:2

Kakav kiks Monaka! Ekipa Klaudija Ranijerija vodila je sa 2:0 do 57. minuta, a onda primila dva šokantna pogodka i nije bila u stanju da ponovo dođe do vođstva, a mogla je da ostane i bez boda – 2:0 (0:2).

Kneževi su igrali gotovo perfektno u prvom poluvremenu, talentovani Janik Fereira Karasko je postigao dva brza gola, ali je onda umesto rutinskog privođenja meča kraju, usledilo očajno drugo poluvreme.

Sedrik Bakambu je pogotkom u 57. minutu uneo nemir u gostojuće redove, što je samo 12 minuta kasnije iskoristio Žozep Lopi.

U finišu meča su i jedni i drugi želeli sva tri boda, ali je napadačima nedostajalo dovoljno sigurnosti u odlučujućim trenucima.

Nervozu zbog nešto lošije partije u finišu meča pokazao je i Radamel Falkao kojeg je sudija Olivije Tual ’častio’ javnom opomenom.

LIGA 1 – 10. kolo:

Sošo – Monako 2:2 (0:2)