""
""

Dinamo kaznio promašen penal Vitorula: Bunoza ima bazuku u nogama - gol sa skoro 40 metara (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 08.05.15. | 21:57

Panduri ostavio Brašov na ivici provalije

Na otvaranju 31. kola rumunske Lige 1, Panduri je rutinski pobedio Brašov sa 2:0, napravio ključni korak ka opstanku i ostavio rivala na ivici provalije. Domaćin je na vreme postigao oba gola koja su goste ostavljala bez nade da se mogu vratiti u igru. Prvo je Anton u 28. zatresao mrežu, a potom Roman 12 minuta pre kraja meča potvrdio pobedu.

Panduri je tako nastavio da igra po sistemu toplo-hladno, dok je najava Brašova da je izašao iz krize rezultata posle četiri vezana poraza, kada je ostvario remi i pobedu, bila samo kratkog daha.

Dinamo iz Bukurešta slavio je na gostovanju protiv Vitorula sa 2:0, a vrlo lako je moglo da bude obrnut rezultat. Naime, Mitrea je u 49. minutu promašio penal i mogućnost osvajanja sva tri boda, što je klub iz Bukurešta surovo kaznio. Alekse je prvo u 64. doneo vođstvo, a samo šest minuta kasnije Bunoza je topovskim udarcem sa skoro 40 metara potvrdio pobedu. Dinamo je tako prvi put pobedio Vitorul u takmičarskoj utakmici. Poslendnji put je to bilo 2012. godine u prijateljskoj...