Panduri se poigrali sa Vitorulom i obezbedili Evropu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 18.04.16. | 21:25

Tim Georgija Hadžija pretrpeo bolan poraz kod kuće - 0:2

Slavlje igrača i stručnog štaba Pandura

Sinoć Dinamo Bukurešt, a danas Panduri. Tri kola pre kraja plej-ofa rumunskog šampionata ekipa iz Targu Đijua obezbedila je plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope, jer ima čak devet bodova više u odnosu na Vitorul, a u nastavku sezone mogli bi da se bore i za plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona, jer im drugoplasirana Steaua nije daleko.

Panduri su večeras sjajnom igrom u drugom poluvremenu lako slavili u Konstanci protiv Vitorula Georgija Hadžija sa 2:0. Gosti su trijumfom prekinuli seriju od pet utakmica bez pobede, a trijumf su najavili pogotkom Joana Hore u 52. Konačnih 2:0 postavio je Dan Nestor nakon sjajne akcije u 66. minutu.

Vitorulu je ovo osmi meč bez trijumfa u prvesntvu Rumunije, a uz šest poraza zabeležili su samo dva remija. Očajna forma Hadžijevog tima...