""

Pereiro provozao dosadni PSV kroz Arnem (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 29.10.16. | 21:50

Vitese nije uspeo da odoli pred Filipsovcima

Dosadni PSV iz Ajndhovena večeras je ispunio primarni cilji i zabeležio pobedu nad Viteseom od 2:0 kojom je u dobrom raspoloženju najavio duel sa Bajernom iz Minhena u okviru Lige šampiona. Međutim, ako budu ovako nezainteresovani i protiv Bavaraca ne gine im loš rezultat.

Nezanimljivih 90 minuta kao da su bili pokazna vežba za tim Filipa Kokua koji se namerno povukao pred svoj gol i dozvolio Viteseu da diktira i napada ih. U takvoj igri prečka posle šuta Rašice sredinom drugog poluvremena bila je jedini krizni trenutak za Filipsovce koji su večeras slavili golovima Gastona Pereira.

Prvo je u 12. minutu na pas Ramselara mladi Urugvajac stigao do četvrtog gola u sezoni, a tačku na ovaj meč stavio je u nadoknadi vremena posle kontre kada je posle asistencije Meksikanca Gvardada uspeo da matira odbranu Vitesea i overi trijumf Filiposvaca na ovom nezanimljivom gostovanju.