"Navijači Petrolul Ploještija"

Petrolul je uspeo da dobije crveni karton, promaši penal, ali ne i da postigne gol! Slovenac tragičar

Vreme čitanja: 1min | sub. 18.04.15. | 21:14

Gosti su ovim rezultatom doveli u pitanje treću poziciju na tabeli

Navijači Petrolul PloještijaPetrolul nije pobedio na prošlom meču u ligi protiv Vitorula. Petrolul nije pobedio Gaz Metan u gostima na prethodna dva meča. Petrolul nije pobedio Gaz Metan u gostima ni večeras. Nezadovoljavajućih 0:0 za ekipu koja pretenduje na evropska takmičenja sledeće sezone.

Ne može se reći dagosti nisu imali šanse. Sigurno da je najzrelija bila ona u 67. minutu kada Vasilače promašio penal. Dva minuta posle toga u igru je ušao Slovenac Rok Kronaveter, ali je na terenu proveo svega dva minuta posle čega je dobio crveni karton i morao je u svlačionicu mnogo ranije nego što je mislio. Samim tim ostavio je svoju ekipu na cedilu, a ona nije uspela da se izbori sa žilavim domaćinima, pa je do kraja ostalo 0:0 na semaforu.

Ovim bodom mnogo su više dobili domaćini, iako su imali više šuteva u gol (12-5). Oni se barem na veče približavaju zoni spasa, dok Petrolul nije dobio jedan bod već je izgubio dva boda u borbi za treće mesto koje vodi u Ligu Evrope.

LIGA 1 – 27. kolo:

Jaši – Brašov 1:0 (0:0)