""
""

Počeo je i Temišvar da pobeđuje

Vreme čitanja: 1min | pet. 26.02.16. | 21:37

Konačno su navijači Poli Temišvara dočekali da vide pobedu svoje ekipe u prvenstvu Rumunije. Ova ekipa savladala je na svom terenu ekipu Petrolula sa 1:0 u prvoj utakmici 26. kola Lige 1.

Istovremeno, gosti iz Petrolula ostali su zakucani na poslednjoj poziciji na tabeli sa samo osam osvojenih bodova.

Strelac jedinog pogotka na utakmici u Temišvaru bio je Kristijan Barbut tri minuta pre kraja prvog poluvremena.

Ovo je ekipi iz Temišvara bila prva pobeda u rumunskom šampionatu još od 28. novembra prošle godine, kada je savladala Targu Mureš.

A šta tek reći za tužni Petrolul koji je večeras upisao sedmi uzastopni neuspeh u borbi za bodove.

LIGA 1 – 26. KOLO:

Poli Temišvar – Petrolul (1:0)