""
""

Porto se provukao u Koimbri (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 23.04.16. | 19:27

Zmajevi iz Porta odavno su ostali bez realnih šansi za titulu prvaka Portugalije i sada igraju za sebe pošto su sigurni na trećoj poziciji na tabeli.

Večeras je Porto kao gost, ne bez ozbiljnih problema, savladao Akademiku sa 2:1 u utakmici 31. kola Primeire.

Morali su pošteno gosti propisno da se namuče kako bi osvojili sva tri boda i to posle preokreta.

Strelac pobedonosnog gola bio je bio je raspoloženi Jasin Brahimi u 66. minutu. Prethodno je Ruben Neves sjajnom parabolom u 38. minutu izjednačio i najavio pohod na sva tri boda.

Inače, Pedro Nuno je u 25. minutu postigao lep gol iz slobodnog udarca za Akademiku i tada je delovalo da bi prvi put posle pet međusobnih duela uspeti makar da izbegne poraz.

Na kraju se ispostavilo da je taj utisak bio potpuno pogrešan.