Prekid, deset crvenih kartona i brutalna makljaža u Brazilu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 19.02.18. | 15:50

Tuča fudbalera na kojoj bi im pozavideli i najveći brazilski MMA borci

Nestvarne scene stižu nam danas iz Brazila. Tamo su u toku regionalna prvenstva, a vatreno je noćas bilo u Salvadoru na stadionu Baradao gde su se sastali Vitorija i Baija. Meč je prekinut u 79. minutu kod rezultata 1:1, a nakon što su domaćini ostali sa svega šest fudbalera na terenu.

Naime, u tom trenutku dvojica fudbalera Vitorije, izvesni Uilijan i Bruno, dobila su crvene kartone i time se pridružili trojici saigrača čija imena teško da vam išta znače, a koji su isključeni u 60. minutu zbog tuče s protivnikom. Oni su izbačeni zajedno sa još petoricom fudbalera Baije, zbog opšte makljaže koja je izbila u 58. minutu nakon izjednačenja gostiju.

Strelac za Baiju, Vinisijus, tom prilikom je otrča ka navijačima Vitorije i gestikulirao što je bio znak za domaće fudbalere da predvođeni golmanom Fernandom uđu u klinč koji je okončan tako što je specijalna policija upala na teren, a glavni arbitar podelio isključenja.

Scene na kojima bi im pozavideli i najpoznatiji brazilski MMA borci.

(FOTO: Screenshot)