""

Prijovićev ekser u kovčeg Panatinaikosa (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 10.12.17. | 21:40

PAOK slavio sa 4:0 u velikom derbiju

Fudbaleri PAOK-a u Solunu su pregazili Panatinaikos sa 4:0 u derbi utakmici 14. kola grčke Superlige. Crno-beli su tako u velikom stilu nastavili borbu za titulu, dok se Panatinaikosu, ako se uskoro ne trgne, smeši borba za opstanak.

PAOK je u potpunosti nadigrao velikog rivala, a četvrti pogodak za solunsku ekipu dao je reprezentativac Srbije Aleksandar Prijović.

On je u 77. minutu, posle dodavanja Krespa, snažnim udarcem iz okreta sa 15-ak metara poslao loptu pod prečku gola Panatinaikosa. To je Prijoviću bio osmi gol u sezoni.

Dvostruki strelac u utakmici na stadionu Tumba bio je Dimitrios Pelkas u osmom i 51. minutu. I upravo tim golovima on je otvorio vrata velike pobede PAOK-a.

Treći gol solunski crno-beli postigli su 68. minutu iz penala, strelac je bio Eftimios Kuluris, a prethodno je drugi žuti karton i isključenje zaradio Emanuel Insua.

Ni PAOK, međutim, nije dočekao kraj utakmice sa 11 igrača, pošto je crveni karton u 79. minutu zaradio Robert Mak

(FOTO: Printscreen)