""
""

PSŽ propustio prvu meč loptu za titulu, Valensijan odneo bod sa Parka prinčeva (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 05.05.13. | 23:35

Parižani propustili priliku da stave obe ruke na šampionski trofej, pošto su protiv Valensijana na jedvite jade osvojili bod – 1:1

Fudbaleri Pari Sen Žermena odigrali su samo 1:1 (0:1) sa Valensijenom u poslednjem meču 35. kola prvenstva Francuske i napravili mali korak prema šampionskoj tituli, koja je još uvek veoma blizu.

Parižani tri kola pre kraja imaju sedam bodova više od drugoplasiranog Olimpika iz Marseja, koji je juče savladao Bastiju sa 2:1.

Tim Karla Anćelotija bio je na ivici poraza, pošto su gosti poveli golom Gaela Danika u 17. minutu, a od 43. imali su i igrača više, nakon što je isključen kapiten Tijago Silva.

Ipak, sedam minuta pre kraja veliku radost navijačima na Parku prinčeva izjednačujućim pogotkom doneo je Brazilac Aleks.

LIGA 1 - 35. kolo:

Ren – Nica 0:3 (0:0)