"Mladenović"

Rolerkoster u Gornjem Milanovcu: Kaluđerović nasmejao Rad, Mladenović poravnao s kreča

Vreme čitanja: 2min | ned. 13.03.16. | 18:52

Gosti su u 77. minutu ostali bez Stevana Batesa koji je dobio crveni karton

MladenovićPravi rolerkoster viđen je na meču Metalca i Rada u Gornjem Milanovcu. Domaćin je poveo golom Valberta Kaiseda, Rad preokrenuo u drugom poluvremenu, a konačan rezultat 2:2 postavio je Nemanja Mladenović s bele tačke. U 77. minutu defanzivac gostiju Stevan Bates dobio je crbeni karton tako da smo na ovom duelu videli mnogo toga što fudbalsku igru čini zanimljivom.

Domaćin je većim delom prvog poluvremena diktirao ritam i sasvim zasluženo otišao na odmor sa prednošću od jednog gola. Strelac je bio Valberto Kaisedo u 15.minutu, posle sjajnog ubačaja iz ugla Mijića.

Do izjednačenja Rad dolazi na startu drugug dela, tačnije u 51. minutu. Krstić je zavrnuo sa leve strane, Ćilum je zaplivao kroz vazduh i sa ivice peterca savladao Belića.

Samo sedam minuta kasnije, Rad je poveo. Nastala je gužva u šesnaestercu domaćih, lopta je došla do Protića koji je šutirao na gol, nogu je postavio Andrija Kaluđerović i sa oko pet metara matirao Belića.

Delovalo je tada da bi Rad mogao do celog plena i velikog preokreta, ali su domaći došli do boda preko MladenovićaMerdović je šutirao ka golu gostiju, a jedan od defanzivaca Rada je igrao rukom, pa dileme nije bilo. Sudija Santrač je pokazao na kreč, a Mladenović pogodio.

Do kraja golova nije bilo, municija je bila ispucana. Metalcu je ovo četvrti vezani remi i on se nalazi na 11. poziciji na tabeli sa 28 osvojenih bodova, dok je Rad poslednji sa 21 osvojenim bodom.