""
""

Ru lako slomio Monako! Sada Lil juri za Pari Sen Žermenom (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 03.11.13. | 23:17

Sjajna ekipa Renea Žirara savladala goste iz Kneževine sa 2:0 i probila se na drugo mesto Lige 1

Novac ipak nije sve u francuskom fudbalu, ima nešto i do samog fudbala! To je ove večeri pokazala ekipa Lila, koja je bez većih problema savladala skupoceni Monako na svom Metropolu i preuzela drugo mesto francuske Lige 1 – 2:0 (1:0).

Junak domaće publike, kao i u Nantu pre nekoliko dana, bio je doskorašnji član drugog tima Lila Nolan Ru, koji je večeras dva puta matirao Danijela Subašića.

Za prvi pogodak domaćih u 27. minutu najzaslužniji je bio Marko Baša, nakon čijeg je nebeskog skoka Ru samo prosledio loptu u mrežu Monaka.

U nastavku meča potpuno otvorena igra na obe strane. Monako je napadao svim silama i mašio prilike pred golom Enejame, a upravo jedna kolosalna u kojoj se našao Radamel Falkao prethodila je furioznom kontranapadu i pobedonosnom pogotku Lila u 71. minuti.

LIGA 1 - 12. KOLO:

Nica – Bordo 1:2 (0:1)