""
""

Sansone, majstore! Muku Sosijedada produbila golčina sa pola terena! Viljareal ima novu vedetu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 18.09.16. | 20:24

Treći gol u poslednje tri utakmice - italijanski napadač počinje da se isplaćuje

Tamo gde je stao prošle, Viljareal je produžio i ove sezone. Žuta podmornica posle četiri runde u Primeri ne zna za poraz, a nakon dva uzastopna remija usledile su dve vezane pobede i još jedna odlična partija novajlije Nikole Sansonea, koju je krunisao sa dva pogotka - 2:1.

I to kakva pogotka! Prvi posle vrhunske akcije u režiji Roberta Sorijana, a drugi sa gotovo pola terena! Počelo je da se isplaćuje letnje pojačanje iz Sasuola plaćeno 13.000.000 evra, pošto je u poslednje tri utakmice ubeležilo isti broj golova. A poslednja žrtva tima iz provincije Kasteljon bio je Real Sosijedad.

Samo u prvih 35 minuta igre viđeni su svi golovi na meču, ali i promašen jedanaesterac maleroznog Alešandra Pata, koji nikako ne uspeva da prebrodi strašnu krizu u karijeri i stane na stabilne noge.

Sve je počelo uz već pomenutu Sorijanovu akciju i hladnokrvnu egzekuciju nove vedete Viljareala. Bio je to 22. minut igre. A samo nekoliko trenutaka kasnije, odnosno tri minuta kasnije, Sansone je postigao verovatno i gol kola u Primeri. Toliko traženi golman Ruli, koji je letos bio visoko kotiran u tefterima oba kluba iz Mančestera, uspavao se tokom same igre, što je Sansoneu ostavilo prostor da pošalje slavljenički plotun i tada već poželi rivali miran i tužan put kući.

Istina, jeste Berčiče u 35. minutu prepolovio zaostatak i učinio meč interesantnim do kraja, ali izgledalo je kao da Real Sosijedad nema snage da ode korak dalje.

Zato je Viljareal proslavio još jednu pobedu i ostanak u samom vrhu tabele i tako istakao kandidaturu za visok plasman.