Sedorf i dalje tumara u mraku, autogol Dmitrovića (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 03.03.18. | 20:30

Holanđanin još uvek čeka prvu pobedu na klupi Deportiva

Sreća nikako da pogleda Klarensa Sedorfa.

Doduše, kako se uzme, s obzirom na to da je drugom osvojenom bodu Holanđanina na klupi Deportivo la Korunje kumovao srpski internacionalac Marko Dmitrović - 1:1 (1:1). Kako bilo, legendarni fudbaler i dalje juri prvu pobedu u novom klubu koji će, ako ovako nastavi, sledeće sezone igrati u Segundi.

Takaši Inui doveo je Eibar u vođstvo u 11. minutu. Japanac je krunisao lepu akciju, ali ovaj gol ide i na dušu golmana Deportiva Maksima Kovala koji je pogrešno procenio situaciju.

Deportivo je izjednačio u 33. minutu. I drugom golu je prethodila greška čuvara mreže. Florin Andone je tukao glavom i pogodio stativu, Marko Dmitrović se nije najbolje snašao, pa je lopta nakon odbitka završila u mreži.

Domaći su ostali sa desetoricom na terenu nekoliko minuta po izjednačenju nakon što je golman Koval zaradio isključenje.

U drugom meču koji je bio na programu u 18.30 Leganes je trijumfovao nad Malagom sa 2:0. Nordin Amrabat je postigao drugi gol na prelep način. Uverite se i sami...