Selta rasipa bodove i ispada iz voza za Ligu šampiona (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 16.04.16. | 23:59

Betis odoleo na Balidosu (1:1) i vratio se u Andaluziju sa vrednim plenom

Nemoćan: Guideti

Selta polako, ali sigurno ispada iz voza koji vodi u Ligu šampiona. Neuspešan pokušaj da se na Balaidosu savlada Betis, koji je odneo večeras bod iz Viga (1:1) verovatno će koštati ekipu Eduarda Beriza plasmana u elitno klupsko takmičenje, jer je Viljareal sa utakmicom više već sada na sedam bodova razlike.

Loše je domaćin otvorio meč, dozvolio je Betisu da povede iz prvog ozbiljnijeg napada u 24. minutu kada je Alfred Ndiaje na pas Martina Montoje doneo prednost gostima. Betis je igrao dobro, često je pretio preko Rubena Kastra koji je imao čak tri dobre prilike da se upiše u strelce na ovom meču, ali nije iskoristio nijedan zicer.

Iako je igrao sa najjačim timom, domaćin je teško dolazio do prilika da ugrozi gol Betisa, ali je opet u finišu uspeo da iskorsti jedan kontranapad i preko Pabla Ernadesa ipak dođe do izjednačenja. Sjajno je Čileanac šutirao na pas Džonija Kastra u 78. minutu, a ta akcija bilo je to sve što je Selta uspoela da uradi na ovom meču.

Nemanja Radoja odigrao je 75 minuta, a zamenio ga je upravo strelac gola Ernandes, dok je drugi Srbin u redovima domaćina Dejan Dražić čitav meč presedeo na klupi.