Selta skinula mrak, Kataija nigde nema (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 10.09.17. | 20:35

Na Balaidosu pao Alaves - 1:0

Maksimilijano Gomez

Ni posle tri odigrana kola u Primeri Alaves ne zna za trijumf, a očajnom nizu rezultata na početku sezone pridodali su i poraz u Vigu protiv Selte (1:0) u trećem kolu.

Okršaj na Balaidosu rešio je talentovani Urugvajac Maksimilijano Gomez (21), koji je postigao svoj treći gol u šampionatu i nagovestio da izrasta u kvalitetnog golgetera. Pogodak odluke pao je u prvom poluvremenu, a zanimljivo da se na ovom meču sve vredno pomena desilo uprvao u prvih 45 minuta.

Selta je bila bolja, zasluženo je slavila, a trijumf je mogao da bude ubedljiviji da su Jago Aspas i Hozabed Sančez bili prisebniji u finišu prvog dela. Na drugoj strani dobre prilike u uvodnim trenucima meča propustili su Bojan Krkić i Danijel Tores, što je Selta kaznila.

Nemanja Radoja nije nastupio u redovima domaćina zbog povrede kolena, dok Aleksandra Kataija od početka sezone nema nigde na mapi u Alavesu i pitanje je hoće li uopšte dobiti šansu ove jeseni.