""
""

Srbija ima ubojit napad: Stojiljković nastavio gde je stao Mitar (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 20.03.16. | 23:25

Braga pobedila Uniao sa 2:0, a nekadašnji golgeter Čukaričkog dao 14. gol u sezoni

Nikola Stojiljković definitivno je izrastao u golgetera na kojeg reprezentacija Srbije može ozbiljno da računa. Napadač Brage je dao drugi gol u pobedi nad Uniaom od 2:0 u utakmici 27. kola Primeire.

To je nekadašnjem igraču Čukaričkog bio 14. pogodak u sezoni, a deveti u portugalskom šampionatu. Zanimljivo, danas je gol dao i drugi napadač reprezentacije Srbije, Aleksandar Mitrović, za Njukasl protiv Sanderlenda.

Braga je i posle ove pobede potpuno sama na četvrtom mestu portugalskog šampionata.

Stojiljković je protivničku mrežu zatresao u 50. minutu udarcem sa 15-ak metara, a u 71. minutu na terenu ga je zamenio Krislan.

Prethodno, Braga je mrežu domaćina načela u 36. minutu golom Žosuea.

Tužnoj ekipi sa prelepog ostrva Madeire ovo je bio šesti poraz na poslednjih osam prvenstvenih utakmica.