""
""

Steaua jedva preživela u Transilvaniji (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 23.10.16. | 21:32

Velikan iz Bukurešta sa igračem manje osvojio bod golom u 90. minutu protiv Targu Mureša

Malo je nedostajalo da fudbaleri Steaue u Targu Murešu dožive drugi uzastopni prvenstveni poraz, ali je golom u samoj završnici Vilfreda Moke velikan iz prestonice ipak osvojio bod (1:1) u meču 13. kola Lige 1.

Imao je Targu Mureš u jednom trenutku sve u svojim rukama. Poveo je u 74. minutu preko Bendžamina Kukuja, koji je na petercu znao da iskoristi loše postavljanje protivničkog štopera, pa i sporu reakciju golmana Steaue.

Delovalo je da je sve rešeno kada je u 83. minutu Antonio Jakolis dobio crveni karton. Nisu se gosti obeshrabrili sa igračem manje.

Naprotiv, igrao se 90. minut, posle kornera sa desne strane, odbrana Targu Mureša je potpuno zaspala, a Moka je bukvalno sa metar razdaljine, zaboraljen i usamljen, ćušnuo loptu u mrežu.

Nije bilo posle toga još vremena, a ni snage kod igrača Steaue da pokušaju da naprave potpuni preokret i osvoje sva tri boda.

LIGA 1 - 13. KOLO

Konkordija - Poli Temišvar 0:2 (0:1)