""
""

Targu Mureš nikako ne ume protiv Petrolula (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 12.09.15. | 22:07

Petrolul je kost u grlu Targu Mureša. Ekipa iz Ploeštija je osvojila bod na gostovanju (1:1) u utakmici 10. kola rumunske Pro lige. Ipak, Petrolulu to nije pomoglo da pobegne sa dna tabele, dok Targu ostaje na trećoj poziciji.

Adrijan Ropotan je već u devetom minutu doveo goste do vođstva iz penala, ali isti igrač nije dočekao kraj utakmice na terenu pošto je zaradio drugi žuti karton isključenje u 81. minutu.

Domaću ekipu drugog poraza u sezoni spasio je Jonut Balaur pogotkom 20 minuta pre kraja utakmice.

Fudbaleri Targu Mureša, računajući i ovaj meč, na poslednja četiri duela na svom terenu samo jednom su uspeli da savladaju nezgodnog rivala iz Ploeštija.

Ni u prvoj današnjoj utakmici 10. kola rumunskog šampionata nije bilo pobednika. I ne samo to, nije bilo ni pogodaka u duelu Konkordije i Botošanija.

LIGA 1 – 10. kolo

Konkordija – Botošani 0:0

Targu Mureš – Petrolul Ploešti 1:1 (0:1)