Tata i sin Hadži uzeli bod u Botošaniju (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 20.07.15. | 22:49

Bez pobednika u poslednjem meču drugog kola rumunskog šampionata

Georgi Hadži

Poslednji meč drugog kola šampionata Rumunije završen je remijem, ali su gledaoci u Botošaniju sigurno uživali u goleadi i uzbuđenjima koja su im priredili fudbaleri istoimenog domaćeg tima i Vitorula iz Konstance – 2:2 (1:2).

Gostujući tim, koji kao trener predvodi legendarni Georgi Hadži, a za koji nastupa i njegov sin Janis, vodio je čak dva puta, ali je na kraju morao da se zadovolji samo bodom.

Mitrea je već u trećem minutu doveo goste u vođstvo posle kornera, a na 1:1 poravnao je Kroitoru lepim udarcem u 19. Gosti su do nove prednosti stigli u 33. minutu, kada je Filip posle brze kontre povisio na 2:1 i tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku je jedan od najboljih pojedinaca ovog meča Kroituru lepim makazicama postavio konačnih 2:2 u 56. minutu. Tražio je Hadžijev tim i ofsajd u toj situaciji, ali je odluka sudija bila ispravna, pa je postavljen konačan i pravedan rezultat.

Oba tima su ovim remijem ostala u sredini tabele, dok su se na čelu tabele posle dva kola izdvojili Targu Mureš, Steaua, CSMS Jaši i Dinamo Bukurešt, sa po četiri boda.