""

U Rumuniji se zna - crveni, pa gol u nadoknadi (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 19.09.17. | 19:30

Voluntari slavio minimalnu pobedu protiv Temišvara

Fudbaleri Voluntarija napravili su na svom terenu mali podvig, pošto su u meču 11. kola rumunske Lige 1 sa igračem manje savladali Temišvar sa 1:0 i približili se rivalima iz gornjeg dela tabele.

Ipak, ako se gleda istorija međusobnih okršaja na stadionu koji nosi ime legendarnog Anhela Jordaneskua, onda ovakav konačan ishod nije iznenađenje.

Naime, Voluntari je u utorak uveče upisao četvrtu uzastopnu pobedu nad gostima iz Temišvara koji su na ovom mestu poslednji put ostali neporaženi pre dve godine.

Večerašnja pobeda, međutim, bila je znantno teža od nekih prethodnih jer su navijači Voluntadija na gol odluke morali da čekaju do sudijske nadoknade.

Prethodno je u 86. minutu drugi žuti karton i isključenje zaradio Kozmin Ahim. A onda se u drugom minutu sudijske nadoknade na petercu gostiju sjajno snašao Aleksandru Teodoriju i iskoristio nespretnu intervenciju odbrane Temišvara.

RUMUNIJA 1 - 11. KOLO

Voluntari - Temišvar 1:0 (0:0)