""
""

Vesterlo pobegao sa dna, a Standard ne zna gde bije (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 14.02.16. | 20:34

Šta se dešava sa Standardom iz Liježa? Klub slavne tradicije plasirao se u finale belgijskog kupa, ali prethodnih nedelje ne može da se prepozna.

Standard je večeras doživeo drugi uzastopni prvenstveni poraz, pošto je u 26. kolu kao gost doživeo poraz od doskorašnjeg fenjeraša Vesterloa sa 2:0.

Uspeli su momci trenera Janika Ferere da u prvom poluvremenu da promaše nekoliko izglednih prilika za vođstvo.

A onda ih je stigla kazna i to veoma surova za samo tri minuta u drugom poluvremenu duela na prepunom stadionu Kajpe.

Prvo je Benjamin de Seler u 53. minutu zatresao mrežu gostiju, a onda je Frederik Gunongbe postavio konačan rezultat iz penala.

Srpski internacionalac Miloš Kosanović odigrao je svih 90 minuta u odbrani ekipe iz Liježa.