Komentari na vest

Ančelotijev odgovor Bavarcima: Žale se zbog ofsajda? OK, onda se mi žalimo zbog Naćovog gola

pre 10 dana

Da svi ljubitelji reala pogledaju danas na sport. Netu clanak i snimak SVIH REALOVIH KRADJA. Nije tesko. Odes na sportske net i kliknes i uveris se. Ako oces i imas savest
C

Cim sam cuo ko je sudija

pre 10 dana

Jos pre utakmice sam rekao mojima da ocekujem navlacenje za real. Uvek izaberu sudije iz istocnih zemalja koje ce sve da ucine da se ne zamere onima kojima ne smeju i koji se svojski trude da napreduju u kafijeri
S

Sudija se vadi na pomocnog

pre 10 dana

Uvek izaberu neke sudije koje moraju da se dokazuju gazdi da bi napredovale na listi. Bez obzira na mahanje pomocnog sudije glavni sudija nije smeo da svira i napravi prekid utakmice. Morao je da pusti akciju do kraja i sad se jos vadi na pomocnog sudiju. Ruzno je i sto se andjeloti pravi blesav. On je veliki trener al mu ovo ne treba.
S

Sramota

pre 10 dana

Bila su dva igraca bajerna i grac koji je kasnije primio loptu nije bio u ofsajdu. Za sve osim za navijace reala

pre 11 dana

Bein sports jedna od najvecih medijskih kuca na svetu je objavila da nije bio ofsajd

pre 10 dana

Mislim da većina ljudi ne zna da se gleda da li je Mazrauji bio u ofsajdu... A to je i vise nego očigledno da nije bio i vec su stucnjaci to potvrdili.
U

Uefadrid

pre 11 dana

Prekinuo je igru a nije smeo, čak više nije ni preporuka već naređenje pomoćnim sudijama da ne smeju da dižu zastavicu i reklamiraju ofsajd pogotovo u ovakvim žilet situacijama, jednostavno je hteo odnosno namerno prekinuo akciju i osujetio Bajern za slučaj da postignu gol i uspeo je jer je Bajern stvarno postigao gol, to je čista namera da se jedan tim ošteti i tačka
B

Bon.Jovi_985

pre 11 dana

Najgluplje pravio u fudbalu je nepoštovanje pasivnog ofsajda. Ako je igrač Reala u ofsajdu cela 2m i 3 igrača Bajerna to vide i izlaze napred, kako onda nije ofsajd ako u sledećem pasu lopta ide njemu? On je ofsajd položajem ostvario prednost i praktično uticao na celu odbranu Bajerna, kako nije uticao na igru? Ako je u nastavku akcije taj igrač aktivan on je svakako uticao na igru, a pogotovu ako da gol.
S

Svilanjac

pre 11 dana

Sve se slažem, u svakom slučaju utiče na odbranu, pogotovu ako se uključi ko sad i da gol
S

Srbija 1999

pre 11 dana

Osvaja Borusija bas zbog ovog...zivi bili pa videli.
F

Familija

pre 11 dana

Teško će Borusija osvojiti takmičenje prosto nemaju mentalitet igraju tvrd i oštar fudbal ali preko puta je Real i to po sebi stvara određenu nervozu igračima Dortmunda a ipak na klupi Reala je Don Karlo jedan od najboljih pored toga Real ima iskustvo u svom timu plus ubačene mlade snage i neverovatno ali najbolji balans ekipe Real može igrati na nekoliko načina može se prilagoditi rezultatu i protivniku imaju tu fudbalsku fleksibilnost to je pre Karlo Anćeloti da se ne čudimo jedan od najvećih u svetu fudbala
D

DP

pre 11 dana

Nisam ljubitelj Reala, ali svi koji zagovaraju teorije zavere ne žele da vide da su igrači Reala stali nakon zvižduka sudije i da De Liht ne bi ni šutnuo ljudski na gol, a kamoli ga dao. Gol nije poništen, jer je postignut nakon prekida, a pomoćnik jeste pogrešio što nije pustio igru.
m

molim?

pre 11 dana

1. Naćo jeste napravio faul. Odgurnuo je rukama Kimiha u predelu vrata. Tu je sve jasno. 2. Sudija nije trebao da prekine igru kod tog napada Bajerna. Tu nema polemike. Pustiš akciju do kraja, a onda lepo pogledaš VAR, da sve bude čisto. Da li je bio ofsajd ili ne, nije u tome suština. Suština je da se igra ne prekida. 3. Taj trenutak se dogodio u 13om minutu nadoknade. Sudija je produžio utakmicu za 9 minuta, potpuno opravdano jer se igrači Bajerna valjali po terenu dok su vodili, a onda i igrači Reala, kad su preokrenuli. Kada je istekao taj period od 9 minuta, sudija je jasno, videlo se i u prenosu, pokazao još 2 minuta, što nas dovodi do 11 minuta nadoknade. Zašto je pustio da se odigra celih 14, to samo on zna. Ovo opet ne menja suštinu, trebao je da dopusti da se završi napad, ali opet, produžiš utakmicu za 9, pa za još 2 a onda i nakon ta 2 minuta pustiš da se igra dodatnih 3. Što se same igre tiče, Real jeste bio bolji, Tuhel je u 75 minutu izgubio utakmicu svojim izmenama. Real je i pre gola Bajerna bio konkretniji, da nije bilo Nojera, pitanje je koji bi rezultat bio.
R

Realno87

pre 11 dana

Suština je da sudija nije oštetio bajern u finalnom smislu jer je bio ofsajd. To sto ih dzentlmenski nije ispoštovao da se završi akcija pa pogleda VAR pa poništi gol ne menja ništa u zasluženoj pobedi reala.

pre 11 dana

Vrlo objektivan,nepristrasan komentar,krajnje REALan.Ko je gledao utakmicu,a nije ostrašćeni mrzitelj Kraljevskog kluba,mogao se uveriti u sve navedene činjenice.
E

Eskalator

pre 10 dana

Pazi džentlmena... Nit znaš pravila igre, nit suđenja. Pravilo je da se ne svira ofsajd, već se gleda na VARu... Tačka
Č

Čik Dača

pre 11 dana

Udruženi zločinački poduhvat! Dogod Real bude bušio UEFU zagovaranjem superlige, UEFA će delegirati sudije sa zadatkom. Dakle, pomoćni je instiktivno, brže bolje, podigao zastavicu. Brza spregnuta reakcija glava-ruka. A onda je Marčinjak, koji je video da su igrači u liniji i koji je trebao da ignoriše pomoćnog isto brže-bolje svirao. Svakome ko je u životu odgledao i jednu utakmici makar i kanal lige, jasno je da je postojala namera. Ubistvo ne iz predumišljaja, ne iz nehata, već na mah (u afektu).
m

molim?

pre 11 dana

Zašto se sve diže na nivo tragedije? Bajern je oštećen jer akcija nije završena, ne zato što nije bio ofsajd. Da se Real gura, gol Naća bi bio priznat, iako je bio faul, sudija bi posle 9 minuta nadoknade svirao kraj, ne bi se igralo još skoro celih 5 minuta nakon toga. Mnogo jakih reči se koristi, to je frustracija. Lično, više bih voleo da je prošao Bajern samo da bi ih Dortmund dobio u finalu. Takođe, kad Liverpul nije u finalu, meni svejedno ko će da osvoji, ali navijaću za Dortmund svakako.
@

@molim

pre 11 dana

Verovatno ne bi bio gol. Sudija je pogrešio na štetu Bajerna i tačka. Real je pored svega zasluženo prošao. Samo se ljudi pitaju dokle se višee gura Real? Hoće da ih neko poštuje, a non stop imaju pomoć sudija. Čini mi se ne slučajno.
R

Realno87

pre 11 dana

Druže je l bio ofsajd ili ne? Je l ti vidiš negde cistu poxviciju? Bajern bi bio oštećen da nema ofsajda. Ovako ništa sporno po finalni rezultat.

pre 11 dana

Osmi susret Bajerna i Reala u polufinalu. Za sada je 4:4! Najviše spornih situacija je bilo na ovim utakmicama. I nekako uvek na štetu Bajerna. Naravno da su sudije znale da je UEFI draže finale sa Realom, nego dva nemačka kluba. Treba odobrovoljiti Pereza da ne zagovara superligu. Tako da sudija nije podigao zastavicu greškom. To je bila mahinalna reakcija čoveka koji se uplašio gola za Bajern. U opštinskoj ligi kad se desi takva situacija, navijači se sudiji naje.. majke.

pre 11 dana

Jedini trener koji je uzeo: Englesku, Italiju, Francusku, Nemačku i Španiju. Uz to, 4 Lige Šampiona, a smeši se i peta! Legenda! Pljuvači - saginjitis.
9

909

pre 11 dana

Jedini trener koji je prosuo 3-0 u finalu LS i kojeg su oterali iz zadnjih 6 klubova.Koji je s Milanom na vrhuncu osvojio 1 ligu za 9 godina
.

.i.

pre 11 dana

@Don Karlo Kad je uzeo Nemacku ligu ? Kad je oteran za 2 meseca.

pre 11 dana

Don Karlo,voleli ga ili ne Posle Londona je najveci trener u istoriji sporta generalno!!!Monstrum!!!Covek je sa djedovima Nacom,Modricem,Karvahalom,Krosom, da se ne uvrede madridisti,realno bez spica,jer Hoselu je drugoligaski igrac,uveo Real Madrid u finale LS!!!! Alo u finale!!!Lupio samar svim miljarderima ,laznim fudbalskim znalcima,neznalicama!!!Don Karlo najveci trener u istoriji sporta,Florentino Perez najveci predsednik i sportski radnik u istoriji sporta!!! Cao poz,sa djedovima presli igricu!!! Samar za moderni fudbal za UEFU i Ceferina,koji je svojevremeno izjavio da Florentino Perez nije nikakav sportski radnik?! Koje ludilo!!!!Samara Perez gde stigne.

pre 11 dana

Ne znam sta si mislio ? O kakvim botovima je rec? Ja sam samo izneo cinjenicno stanje. Mozes da se slozis ili ne,da volis ili ne,ali cinjenice su cinjenice i ne mogu se pobiti!
0

000

pre 11 dana

Aj mi objasni kako najveci trener ima duplo manje trofeja od Fergusona a duze je trener od njega pritom je trenirao najjace klubove vecinu karijere?
@

@000

pre 11 dana

Tog Fergusona je Murinjo izuo iz gaća, prvo sa Portom u Ligi Šampiona, a onda dve sezone sa Čelzijem, nije se mogao opepeliti.
0

000

pre 11 dana

E zamisli onda koliko su Ancelotija izuvali iz gaca kad je osvojio duplo manje trofeja a duze trenira.Ne secam se da je Ferguson prosuo 3-0 u finalu LS
r

roni

pre 11 dana

najgori trener koji je ikad osvojio ls. u milanu i sad realu na cisti kvalitet igraca,srecu i guranje rukama i nogama.kvalitet igre nula.
D

Dajbrepare!

pre 11 dana

Sine idi se leci! U svakom klubu je pravio rezultate! Cak je i Everton dok ga je vodio igrao bolje nego sto igra! Tad je dove James Rodrigesa iz Reala u Everton. Sto neki Murinjo ili Pep ne uzmu Everton? Idi se igraj jos malo u pesku.
s

smajkijaja

pre 11 dana

E moj roni, vidi se da se ufudbal razumes kao Marica u kriv.....
K

Kleo

pre 11 dana

Taj isti Murinjo je osvojio LS sa Portom, al verovatno si 2005. godiste pa nisi upoznat sa tom cinjenicom.
2

2 na 2

pre 11 dana

Kakav džukac od čoveka. Ladno je Kimih uzeo ruke onoj seljačini i stavio ih sebi na facu i odleteo unazad.
R

Realno87

pre 11 dana

Ništa nije pogrešio kada je rekao da je kimih vrhunski odglumio. Faul jeste zbog kontakta u predelu lica Al da su duke bile na grudima ne bi bio faul. Niti je bilo toliko jako odgurivanje da se baci 2 metra unazad. Ali prosto faul je. E sad da je sudija gurao real ovde je mogao da ne gleda snimak i da prizna gol. Nems obavezu da posluša VAR sobu, takk da priče o guranju reala su besmislene
2

2 na 2

pre 11 dana

Staviti obe ruke na lice protivničkom igraču i pričati o glumi je nadrealno. Pojasni samo poentu stavljanja ruku na lice? I bez ikakvog bacakanja, to je prekršaj. Al kad neko reši da ne vidi prekršaj, onda je sve jasno. Pri čemu je osnovna poenta cele diskusije da se skloni diskusija sa greške sudije na temu sviranja ofsajda u situaciji kada niko ne svira ofsajd nego dozvoli igru, gol... a onda ga poništi/prizna nakon gledanja VARa. Da li je toliko teško ispoštovati mogućnosti tehnologije? Teško je kad treba pogurati smeće od kluba.
R

Realno87

pre 11 dana

Druže tebi je verovatno nadimak ,,terasa” !!! Oko faula situacija je čista kao suza da je faul. Ali isto tako se Kimih bacio, nije bilo toliko odgurivanje da čovek poleti. Poenta priče je da sudija ukoliko je hteo da pomogne realu ili ako ke sudija sa zadatkom mogao je tu da ne posluša VAR sobu i prizna gol, kao Brih nama protiv švajcarske itd itd. Nije Marcinjak mogao znati da će ovakva situacija biti u nadoknadi vremena pa kao pomoću realu kasnije neću sada. Druga stvar njegova greska sto je svirnuo ali i da nije, ništa se ne bi promenilo jer je bio ofsajd. Ostaje mrlja na cistu pobedu Reala!! Da ljudi koji ne poznaju fudbal, mrze Real mogu da lupaju okolo. Pobeda je čista kao suza!! Sudija nije ispoštovao sudijske savete a ni Bajern ali nije pogrešio jer je ofsajd bio. Svaka cast linijskom kakav je ofsajd uspeo da vidi. Čista desetka!! Još jedna stvar sudija kad ima nameru da pogura neku ekipu, protivnika iseče kartonima u prvih pola sata. Ovo je bila utakmica gde nije dosudio karton, apsolutni konci igre do tog spornog momenta, koji opet nije sporan. Tuhel je jednom na kukavički način izbacio real sad mu se odbilo o glavu.
2

2 na 2

pre 10 dana

Tebi je verovatno nadimak pajser... Apsolutno nebitno dal se ovaj bacio ili ne, nadrealno je da staviš ruke protivnickom igraču na lice. Naravno ti to ne razumeš, baš kao i što ne razumeš da je Bajern oštećen sviranjem ofsajda koji je zabranjeno svirati. Apsolutna tendencija da se utiče na rezultat. Nije on postavljen da gleda ofsajd već da sledi pravila suđenja jer postoji daleko bolja tehnologija za ofsajd od njega. Da li je bio ofsajd ili ne, sad je apsolutno nebitno, na stranu što nije jasno da li je bio ofsajd. Osnovna poenta je da sudije guraju smeće od kluba.

pre 11 dana

Anceloti ne seri. Faul u napadu je bio naća. Sa dve ruke u lice. Faul se odmah video da je bio. Nezasluzeno real u finalu.
m

molim?

pre 11 dana

Sudija je trebao da dopusti da se akcija završi. To je činjenica. Nego jedno hipotetičko pitanje. Da akcija nije prekinuta, da se gledao VAR i ustanovilo se da je ofsajd, jel bi opet Real bio poguran? Ili još bolje, da se gledao VAR i da je gol priznat u 14om minutu nadoknade, sve bi bilo čisto? Ništa to što je sudija produžio 9 minuta, pa onda pokazao još 2 minuta, videlo se u prenosu, pa onda dopustio da se odigra još 3 minuta? Šta bi bilo opravdanje? Nema veze sto se igralo 5 minuta duže od onog što je pokazano, bitno da je na štetu Reala? Real je bio mnogo bolji sinoć, da nije bilo Nojera u par situacija, imali bi najmanje 2 gola prednosti. Kako je onda to Real nezasluženo u finalu? Jedno je da ne voliš Real, ili da voliš Bajern, ali da se nema trunka objektivnosti, to je već problem. Inače, navijam za Liverpul, i jedni i drugi mi nisu bitni.
R

Realno87

pre 11 dana

Ja sam sve više ubedjen da živimo u svetu glupih ljudi. Ako je nešto ofsajd kakve veze ima da li ke gledao Var ili ne, na apsolutno zasluženu pobedu reala?! Dobiće on kao sudija manju ocenu sto nije pustio da se završi akcija, pogledao Var pa poništio gol. Ali rezultat je skroz realan. Plus na osnovu čega je toliko produžio utakmicu. Istona je samo da niko ne igra nokaut kao RM. Nikad ih niste dotukli.
M

Mister M

pre 11 dana

@Realno87, ti si nesto mnogo pametan. U pet komentara pises da je bio ofsajd. Radis u var sobi? Koji igrac je bio u ofsajdu?
M

Manche

pre 11 dana

Dejvis pokazao zasto ga Real hoce u svojim redovima. Real mnogo bolji i konkretniji, Bavarci mudri i disciplinovani ali nesrecni na kraju. Naco igrac manje na terenu. Sa Mbapeom, Dejvisom i oporavljenim Alabom, Militaom i Kurtoom, bice jako jako tesko uzeti im skalp.
B

Bisko

pre 11 dana

Ja stvarno ne znam zašto se Real Madridu ne da UCL trofej pre početka takmičenja svake druge godine. Nema potrebe da se igrači trude, nerviraju, plaču... Ne mogu da pričam za ranije ali ovo što se dešava u zadnjih 20 god je uzas. Da je sreće pa da svi ljubitelji fudbala bojkotuju sve fudbalske utakmice, vrlo brzo bi opet bilo fer pleja
b

beruus

pre 11 dana

real madrid - najodrvatniji klub na svetu!