""

Vitorul bije, Targu Mureš u debelom minusu

Vreme čitanja: 1min | ned. 14.08.16. | 22:10

Zanimljivo u rumunskoj Ligi 1

Vitorul očigledno voli kad im na noge stiže Targu. Serija nepobedivosti u međusobnim mečevima se nastavlja, pošto su crveno-plavi lako savladani – 3:1.

Držali su se gosti sve do finiša prvog poluvremena, kada je Aurelijan Kitu doveo Vitorul u vođstvo. U nastavku su sve nedoumice rešene isuviše lako. Florinel Koman je u 64 minutu duplirao prednost domaćih, da bi pobednika rešio Florin Purese u 75. minutu.

Ipak, golovima tu nije bio kraj jer je Aleksandru Jonita ublažio poraz Targua golom u 81. minutu.

Vitorul je tako ostvario drugu pobedu i sa šest bodova iz četiri meča se nalaze na sedmom mestu. Targu Mureš, sa druge strane, ostaje na minus šest bodova pošto su zabeležili četvrti poraz. Oni su prethodno bili kažnjeni oduzimanjem bodova od strane fudbalske federacije Rumunije.