""

Zenit i dalje ima pravo da se nada Ligi šampiona - Kubanj kao mala maca (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 28.04.16. | 20:16

Branilac titule lako do nova tri boda - 4:1

Zenit se verovatno oprostio od titule ove sezone, ali drugom mestu i Ligi šampiona i dalje ima pravo da se nada! I dalje aktuelni šampion savladao ubedljivo Kubanj (4:1) u drugom meču 26. kola, pa sada za drugoplasiranim Rostovom zaostaje pet bodova!

Kubanj, koji do ovog susreta za pobedu nije znao pet utakmica i nalazi se u veoma teškoj situaciji u borbi za opstanak, odolevao je samo u prvih 45 minuta. Seleznjov je autor najlepšeg gola na utakmici za 1:1, ali raspoloženi Šatov i Dzjuba ipak su obezbedili prednost domaćinu pred odlazak na odmor.

U drugom delu na terenu je postojao samo jedan tim, kako se to obično kaže. U 65. minutu mala majstorija Hulka, dva jako lepa driblinga i rutinska završnica za 3:1, odnosno asistencija istig igrača za Šatova u 72. minutu za konačnih 4:1.

Zenitu sada predstoje dva relativno laka gostovanja Anžiju i Mordoviji (dva poslednjeplasirana tima), a onda derbi protiv Lokomotive od kojeg će verovatno zavisiti cela sezona ekipe Andrea Vilas-Boasa...