""

Zomer spustio rampu, ali Koltovi pucali na pogrešan gol! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 09.12.17. | 20:27

Šalke stigao do remija u Mehengladbahu - 1:1

Mogli su Koltovi, mogli su i gosti do drugog mesta! Na kraju i pored današnjeg kiksa Lajpcig je i dalje neuhvatljiv za Mehengladbah i Šalke. To je rezime vatrometnog derbija između Borusije i Šalke u Mehengladbahu - 1:1.

Kada se podvuče crta gosti imaju više razloga da žale. Igrao se 90.minut kada su domaći fudbaleri Šalkea krenuli u kontru. Sve su perfektno uradili, izigrali odbranu domaćina, ali je Zomer odlično skinuo zicer Di Santu.

Bilo je svega u prvom poluvremenu. Šansi, napadač i dva gola. Prvo su potegli domaćini. Strelac je bio Kramer, nakon što je odlično ispratio prekid i na drugoj stativi pronašao put do mreže.

Imali su domaći dugo prednost, ali je Zomer bio nemoćan posle samoubilačkog poteza  Vestergarda. Štoper domaćina pokušao je da izblokira centaršut sa leve strane, ali je to nespretno uradio i savladao odličnog Zomera.

NEMAČKA 1 - 15. KOLO

Štutgart - Leverkuzen 0:2 (0:1)