""
""

Zvezdino potencijalno pojačanje jače od „policije“: Le Talek stopirao Dinamo! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 22.11.15. | 14:28

Zahvaljujući golu francuskog internacionalca Mordovija remizirala sa moskovskim klubom – 1:1

Šira javnost je prvi put čula za njega posle objavljivanja vesti da je trener Crvene zvezde Miodrag Grof Božović jako zainteresovan za usluge francuskog internacionalca iz Morodvije Damjena Le Taleka. Nekadašnji član Borusije iz Dortmunda i dalje troši svoj pečalbarski život u Saransku, i radi to na najbolji mogući način.

Zahvaljujući Damjanu Le Taleku Mordovija je osvojila važan bod u duelu sa Dinamom iz Moskve – 1:1. Posebno važan ako se zna da je Mordovija posle očajnog starta, računajući i današnji okršaj, vezala četiri meča bez poraza.

Ekipa iz Moskve je bila bolja u prvom poluvremenu. Gosti su poveli golom Tašaeva u 33.minutu, a zatim čuvali prednost. Međutim, Mordovija se nije predavala, već je napadala, i na kraju uspela da izjednači. Posle duže akcije centrirao je Lutsenko, a Le Talek je pokazao da je u ranoj fazi karijere igrao napadača. Samo je trnzuo glavom u petercu gostiju i pogodio cilj .