Đironine kočije se pretvorile u bundevu: Maljorka i Rajković ugasili šampionski san hita Primere

pre oko 2 meseca

Djirona je clan Sity grupe i mora da bude bolje plasirana od Sitya da bi igrala ligu sampiona-naravno da se to nece desiti,tako da joj ostaje liga Evrope.To je istina sto igraju losije u poslednjim mecevima
t

tebrica

Fudbal je postao najodvratniji sport, odnosno nije sport vise. Niko nece da sutne loptu, niko ne gleda gol, pada se, krade se vreme, ubija se ritam meca, napadac u petercu ce da dribla pet puta sutnuti nece, sa 30 metara ce sutnuti iz prve preko gola i stadiona, umesto da centrira, ili doda, onda cim neko primi loptu odma se rusi na pod, i taj igrac koji padne ne ustaje po 2,3,5 minuta, aktivne igre od 90 minuta nema mozda ni 20, SUDIJE cekaju 90 minut da pokazu nadoknadu vremena, a onda SUDIJE pojedu celu nadoknadu jer CEKAJU 90 MINUTA DA ONDA POCNU IGRACIMA NESTO DA OBJASNJAVAJU, i normalno vreme koje SUDIJE potrose na raspravu, nece da nadoknade, na utakmici mora 10 sansi da bude da bi neko postigao gol, i golovi u 90% slucajeva su "frljoke" autogolovi, greske odbrane, odbitci, penali...Nema vise zelje kod igraca, dobiju sve, sve je podredjeno njima, oni treba da odrade 2 sata treninga dnevno, i da za vikend izadju i odigraju utakmicu, ali ne vredi, setaju se po terenu, nece da igraju fudbal, vracaju loptu nazad, stoje u mestu, igra mora iz korena da se menja. 0 - 0 rezultat NEMA BODOVA - Ako u istom posedu dva puta vratis loptu na svoju polovinu, gubis posed i daje se lopta protivniku. Ako igrac padne i valja se MOMENTALNO da se izvadi sa terena i da se igra nastavi BEZ NJEGA ili da se uvede izmena, na sta ovo lici bre ljudi moji, da se na svakih 5 minuta padne i da se lezi jos toliko a da se produzi utakmica 3,4 minuta? Da se vec jednom JASNO odredi STA JE PENAL STA NIJE, STA JE RUKA STA NIJE, a ne da mi gledamo kako igrac rukom izbaci loptu u korner, a sudija da pokazuje kako je to bilo ovo ili ono i da nije penal. Ne moze ovako majke mi moje, i znam da nisam jedini koji ovako misli.