
Mediji širom sveta prenose MOZZART Sport!
Vreme čitanja: 1min | pet. 02.03.18. | 19:10
Razlog je tekst o Sergeju Milinkoviću Saviću i izjava Mateje Kežmana
Najskuplji - a prema mnogim ocenama i najbolji - srpski fudaler Sergej Milinković Savić neiscrpna je tema evropskih medija uoči letnjeg prelaznog roka. Svi se pitaju kom carstvu će se privoleti as Lacija i hoće li rimski klub za njega inkasirati više od 150 miliona evra.
Izabrane vesti
Na stranicama MOZZART Sporta pre nekoliko dana mogli ste da pročitate i veliki tekst o tome šta bi moglo da odredi sudbinu srpskog asa u narednih nekoliko meseci. Citirali smo i menadžera kreativnog veziste Mateje Kežmana. Upravo je izjava nekadašnjeg golgetera Partizana i naše selekcije izazvala ogromnu pažnju širom Starog kontinenta. Toliku pažnju da smo morali malo da se pohvalimo.
MOZZART Sport preneli su svi relevantni evropski i svetski mediji. Citirali su na tiražni britanski San i Dejli Mejl, Kežmanova izjava našla se na stranicama ruskog Sport Ekspresa i francuskog Parizijena... I to nije sve.
Naravno, Kežmanove reči za naš portal našle su se i na stupcima Tutosporta i brojnih drugih italijanskih medija čija je osnovna tematika fudbal. Isto tako naš tekst je odjeknuo i širom Evrope.
Foto: Printscreen