©MN Press

Metalac nastavio po starom i sa novim trenerom, novi remi OFK Beograda

Vreme čitanja: 1min | pet. 27.10.23. | 19:33

Mirne mreže u Gornjem Milanovcu, u Vršcu 1:1

Osam kola unazad, Metalac beleži rezultate po identičnom šablonu - poraz, pa remi 0:0, a ritam se nije promenio ni dolaskom Vladimira Otaševića na klupu.

Gostovanje Dubočice u Gornjem Milanovcu okončano je remijem mirnih mreža, te je somaćin ostao na pretposlednjoj poziciji uz devet osvojenih bodova, dok su gosti propustili da naplate remi OFK Vršca i OFK Beograda (1:1) ranije danas.

Romantičari su golom Saše Markovića u 29. minutu stigli do prednosti, a iskusni fudbaler potvrdio je da je u odličnoj formi, pošto je saigrače predvodio i u prethodnom kolu, na putu do pobede protiv novosadske Mladosti.

Ipak, radost Beograđana trajala je samo dva minuta jer je Uroš Čejić ekspresno odgovorio i neutralisao zaostatak OFK Vršca.

Rezultat u jednom od derbija 14. kola nije se menjao do kraja nastavka, a slađi bod ostao je domaćinu koji je u 81. minutu ostao sa igračem manje usled isključenja Miladinovića.