Komentari na vest

Nije Premijer, nego Penal liga: Moraće da radi mešalica na Stamford bridžu, Stivi Dži je profesinalac, tek onda navijač (VIDEO)

f

franjo24041902Gost

pre preko 2 godine

nerazumem sta je sporno? penal je sastavni deo igre zvane fudbal! GGMU 😈🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿💪❤️
q

qwertyuiop

Penal za Luzerpul nije bio to svako normalan vidi.Ali ovde se svi loze na Luzerpul i na velikog Klopa sa 6 trofeja u 20 godina rada pa im je cist penal.Mozda nece ni pustiti ovaj komentar ili cu dobiti minuse ali bas me briga jer znam da istina boli.Gurali ih pre dve godine do titule,pa ih gurali prosle godine u Top 4,a i ove ih guraju sudije da budu u top 3.
J

Jaj

Zašto je Klop osvojio samo 10ak trofeja u karijeri??? Pa recimo zato što on od Dortmunda koji je izbegao bankrot, napravi tim koji u dve uzastopne sezone bude šampion Nemačke i igrao finale LŠ. Zato što je od prodaje Koutinja, Bentekea, napravio tim Liverpula koji pravi neverovatne preokrete protiv Barse, Dortmunda. Osvoji PL, LŠ...
q

qwertyuiop

@Jaj Klop nije bio u Dortmundu kada su izbegli bankrot vec je bio u Majncu i to kao igrac .10 Trofeja Klopa su vise nego Murinjovih ili Gvardiolinih 30.To je ta racunica Balkanca i navijaca Luzerpula.Nisi znao ni pet igraca bez googla Liverpula dok nije kupovao Klop.
I

IMT

Blago tebi.
I

I to protiv Noriča

Igra Junajteda (do sada, prvo poluvreme) u stilu formacije koju igraju 4-2-2-2. Ko ne zna na šta to liči nek otvori LiveScore ili sličnu aplikaciju pa nek pogleda.

Strahinja Krstic

Ko Brazil 70-tih i 80-tih 😄
g

gost66

Nisam gledao Liverpul-A.Vila, ali zato Čelsi-Lids i M.Siti-Vulverhempton jesam. Ni Siti niti Čelsi nisu zaslužili pobede, sa tim što je Siti imao jalovu inicijativu sa igračem više, a Čelsi budi Bog sa nama od igre. Simpatizer sam Čelsija, ali ovo ništa ne valja kako igraju u poslednje vreme.
K

Ko moze

jos da se lozi na ovu ligu.Lupajte minuse ali evo cinjenice neke.Od zadnjih 5 sezona sve su bile 10 + u bodovima za prvaka samo jedna jedina sezona bila neizvesna.Sudjenje najgore u top 10 ligama ubedljivo vec godinama.U bundesu znas ko ce osvojiti pre pocetka ali pre cu uzeti da gledam neki mainc bohum zato sto ce u 90 posto slucajeva biti pet plus a evo danas sam pukao ceo dan gledajuci vucaranje sitija u krug i liverpula posle.Znaci 180 minuta nisam nista video sem dva sumnjiva penala.Prosle sezone svi veci derbiji 0 0
G

Gost1312

Penal za Liverupul za razliku od Chelsea i Citya cist kao suza.

Kameni

Pa što gledaš ako ti se gadi?
S

Spednja

Ti druže ne gledaj više nogomet, 75 minuta liberpulovog uraganskog napada na bunker poput Smorinjovog a ti kažeš da ništa nisu vidio ?Nije fudbal samo gol ima tu puno više između!
G

Gile Interista

Pocelo je unistavanje Lukakua, tek u 86 minuti meca mu Tuhel daje priliku da udje u igru, nemac je iskukao da dovede Lukakua u Celsi za rekordu sumu novca i onda ga drzi na klupi u ovakvom mecu, gde Romelu treba da bildujue statistiku golova, i kad je bilo gusto da Nemac pobedi, on mu daje cetiri minute i nadokandu vremena da evenutalno postigne gol, to je klasicno ponizenje od Tuhela nad Lukakom, a da stvar bude jos gora po Lukakua, Tuhel uzme i kaze Zorizinjo ti izvodis i drugi penal, Lukaku jednom nije promasio penal vec tri godine i vise, a izveo ih je mnogo, i onda Tuhel nece da mu ukaze poverenje da sutitra penal za pobedu Celsija, ovo je klasicno unistavanja jednog od najboljih nadaca danasnjeg fudbala, nije ni cudo sto je Romelov agent naglasio da njegov klijent nije zavrsio sa fudbalom kad je italija u pitanju, Lukaku nije zadovoljan i to je sad i definitivno vidljiva stvar, sad se i definitivno pokajao sto je napustio Inter zarad vece plate, dzabe ti i karijera i pare i sve kad ogluvis na srcu, U Interu je bio BOG
G

Pocelo je unistavanje Lukakua, tek u 86 minuti meca mu Tuhel daje priliku da udje u igru, nemac je iskukao da dovede Lukakua u Celsi za rekordu sumu novca i onda ga drzi na klupi u ovakvom mecu, gde Romelu treba da bildujue statistiku golova, i kad je bilo gusto da Nemac pobedi, on mu daje cetiri minute i nadokandu vremena da evenutalno postigne gol, to je klasicno ponizenje od Tuhela nad Lukakom, a da stvar bude jos gora po Lukakua, Tuhel uzme i kaze Zorizinjo ti izvodis i drugi penal, Lukaku jednom nije promasio penal vec tri godine i vise, a izveo ih je mnogo, i onda Tuhel nece da mu ukaze poverenje da sutitra penal za pobedu Celsija, ovo je klasicno unistavanja jednog od najboljih nadaca danasnjeg fudbala, nije ni cudo sto je Romelov agent naglasio nezadovoljstvo svog klijenta da nije zavrsio sa fudbalom kad je italija u pitanju, Lukaku nije zadovoljan i to je sad i definitivno vidljiva stvar, sad se i definitivno pokajao sto je napustio Inter zarad vece plate, dzabe ti i karijeri i pare i sve kad ogluvis na srcu, U Interu je bio BOG
@

@Gile

Lukaku nije i dalje spreman za ceo mec, smanji dozivljaj.
G

Da tako nije spreman za 30 minuta igre, zato mu je cetri minuta dovoljno, slaba ti uteha i jako smesan komentar kad ovako hoces da se utesis, kakav dozivljaj ? sve sto je napisano znas i ti da je tako, ali lakse je da se tesis pricom nije spreman, a covek moze da nosi vernera i ostale na ledjima, ali glupi Tuhel ga unistava, i tek cete da vidite kako ce da ga unisti, vec je na dobrom putu da to uradi, Abramovic se prevrce rekordno pojacanje od 115 mil eura mu sedi na klupi dobija cetiri minuta po mecu, Roman vec nazire novog Toresa u vidu Lukakua
I

Igore00

Celzi i Liverpul jedva, a Siti nije jedva?
Q

Qyq

Za siti je vec izasla vest da je bilo jedva posto su igrali u pola 2, ovo je za ove u 4
a

axaaxa

ala guraju celzi neverovatno a ljudi nista spec na terenu
p

preVARa

Penal za Aston Vilu? Nista? Gleda se VAR? Nista? Pa dobro sta imaju ovi manji da dobijaju penale, bitno da je trka zanimljiva sve u dva boda, ludilo, najjaca sezona, najbolja liga, kako je uzbudljivo, vauuu, jedva cekam sledece kolo. Samo da sve bude fer i posteno kao i dosad...
S

Sprdnja

Nđe veze penal za Vilu ahahahaha, još dva penala za lfc nisi vidio ?Kupi naočale !
Y

Ynwa

Ako je ono penal za Vilu, onda su bila i dva za Liverpul (Robertson i Mane). Gledajte sapnsku i italijansku ligu, nije PL za svakoga.
d

dale23

Sramota! Sudije pretvaraju Premijer ligu u Ling long ligu. Čemu VAR?! I to sva tri današnja favorita su nagrađena sudijskim odlukama.
S

Sprdnja

Kako?svirao jedan za lfc a trebao ukupno tri, kakvo je to guranje ?
G

Gost1312

Pogledaj statistiku meca Liverpul-Villa pa vidi kako je kos ta zasluzio, Liverpul ih odvalio, moglis trpati na kraju 3-4 komada sta su izmasili.