Aris konačno prekinuo crni niz (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 12.11.18. | 19:58

Solunska ekipa slavila u Atini protiv Apolona

Izgleda da je smena trenera prijala fudbalerima Arisa. Ili je, barem, odlazak Paka Erere sa klupe solunskog kluba delovao ka dobra šok-terapija, jer je Aris kao gost savladao Apolon sa 2:1 u poslednjoj utakmici 10. kola grčke Superlige.

Tako su Ratnici konačno prekinuli crni niz i zabeležili prvu pobedu u nacionalnom šampionatu posle četiri vezana poraza.

Počelo je sjajno za solunsku ekipu, pošto je već u prvom minutu argentinski vezista Mateo Garsija zatresao mrežu Apolona i najavio da bi mogao da dođe kraj Arisovim superligaškim patnjama.

Ali, očigledno da ništa ne može lako da ide za povratnika u grčko superligaškog društvo. U poslednjem minutu prvog poluvremena, Panajotis Trijadis je postigao izjednačujući gol.

U nastavku utakmice Aris je krenuo na sve ili ništa i takav pristup mu se isplatio u 69. minutu kada je Bruno Gama bio najsnalažljiviji pred golom Atinjana i doneo pobedu.