""
""

Bešiktaš nastavlja poteru, Kvarežma tukao protivnike (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 05.11.16. | 19:04

Fudbaler Trabzona Jusuf Erdogan je zbog starta Portugalca morao van terena sredinom drugog poluvremena

Bešiktaš ponovo visoko leti. Aktuelni šampion Turske pobedio je na svom terenu Trabzon sa 2:1 u derbi utakmici 10. kola Superlige i sada ponovo ima samo dva boda zaostatka za vodećim Bašakšehirom.

Najveći deo zanimljivih stvari gledaoci na Vodafon areni na obali Bosfora mogli su da vide u prvom poluvremenu, kada su i pala sva tri gola.

Prvo je Rodolfo u sedmom minutu doveo domaćina u vođstvo, a kada je prednost duplirao Čenk Tosun iz penala u 17. minutu, delovalo je da Trabzonu nema spasa.

Ipak, četiri minuta pre kraja prvog poluvremena gosti su smanjili zaostatak preko Jusufa Erdogana.

A onda je ovaj fudbaler Trabzona u 66. minutu morao da napusti teren posle brutalnog prekršaja Rikarda Kvarežme. Sreća po Erdogana, pa mu, prema prvim izveštajima noga ipak nije polomljena, ali se posledice lako mogu videti na snimcima.

Bivši fudbaler Crvene zvezde Luis Ibanjez igrao je poslednjih 10 minuta, kada je na terenu zamenio Ogenija Onazija.