""

Biće frke u Turskoj - Fener se uključio u borbu za titulu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 03.12.17. | 19:20

Brazilac Žulijano dvostruki strelac u pobedi nad Kasimpašom od 4:2

Kako se zakuvalo u Turskoj. Fenerbahče je na svom terenu savladao Kasimpašu sa 4:2 u meču 14. koal Superlige i sada se najozbiljnije uključio u trku sa titulom gde ga čekaju tri gradska rivala - Bašakšehir, Galatarasaraj i Bešiktaš.

Ovo je žuto-plavima bila četvrta uzastopna pobeda u svim takmičenjima. Ipak, nije sve išlo tako glatko. Fener je poveo u 26. minutu golom Romana Nojštedera, ali su gosti izjednačili u nadoknadi prvog poluvremena preko Bernarda Mensaha.

A onda je na scenu u drugom poluvremenu stupio brazilski vezista Žulijano. Najpre je u 49. minutu vratio prednost domaćinu, a onda ga je duplirao 13 minuta kasnije.

Sve je bilo jasno kada je devet minuta pre kraja Matje Valbuena povisio na 4:1, a poraz Kasimpaše donekle je ublažio Džon Muriljo u 82. minutu.

TURSKA 1 - 14. KOLO

Akhisar - Malatija 0:0

Karabuk - Gectepe 0:1 (0:1)