Brige za Sakića pred start kvalifikacija

Vreme čitanja: 1min | sub. 13.10.18. | 23:39

Ubedljiv poraz Orlića od Rusije u Staroj Pazovi - 0:3

Omladinska reprezentacija Srbije doživela je ubedljiv poraz u drugoj prijateljskoj utakmici sa Rusijom u Staroj Pazovi, a sve u sklopu priprema za start kvalifikacija za Evropsko prvenstvo - 0:3 (0:1).

Rusi su utakmicu prelomili na startu drugog poluvremena, kada su golovima Prilijakova i Danilainova postavili konačan rezultat meča. Strelac vodećeg gola na utakmici bio je Karapuzov u 18. minutu.

Za Orliće su u ovoj utakmici nastupili: Milojević (od 60. Dragićević), Zvekanov (od 60. Vukićević), Pavlović, Gavrić (od 60. Kokir), B.Popović, Daničić, Balaž (od 60. Janković), Nešković (od 46. Bojić), Bosić (od 46. Terzić), Tedić (od 46. Lukić), Stuparević (od 46. Vlahović).

Omladinska reprezentacija prvi krug kvalifikacija za Evropsko prvenstvo igra u Severnoj Irskoja od 14. do 20. novembra, a rivali su im pored domaćina još Poljska i Kazahstan.