"Trenutak kada Bukurika šutira"

Bukurika kao Roberto Karlos, Brašov se spasio u nadoknadi! Tri gola, tri penala i pobeda Vitorula (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 05.04.15. | 16:30

Konkordija zahvaljujući evrogolu iskusnog beka stigla do vođstva od 1:0, ali je Mislav Leko u 91. minutu izjednačio rezultat

Trenutak kada Bukurika šutiraKonkord je odavno prestao da leti, ali Konkordija ne namerava da krene u brzo poniranje i vrati se u drugu ligu Rumunije. Ipak, u 24. kolu Lige 1 Hrvat Mislav Leko je utišao publiku u Kijažni golom u sudijskoj nadoknadi kojom se Brašov, direktan konkurent u borbi za opstanak, spasio poraza 1:1.

Bio je 91. minut kada je Leko sa nekih 11 metara doneo bod gostujućem timu, ali je neutralni ljubitelji fudbala zapamtiti detalj iz 26. Tada je Nikolae Bukurika prihvatio loptu na nekih 25 metara od protivničkog gola i raspalio kao nekad Roberto Karlos, još jedan levi bek sa razornim šutem. Bukurika naravno nije taj kalibar, ali je danas imao svoj trenutak slave. Efe kakav smo viđali kada je proslavljeni Brazilac ispaljivao plotune. Šteta za Bukuriku. Konkordija i Brašov nastavljaju borbu za opstanak.

LIGA 1 – 24. kolo:

Targu Mureš – Jaši 1:0 (1:0)