""
""

ČEMPIONŠIP: U Redingu kartona bilo na pretek, a golova ni u najluđim snovima

Vreme čitanja: 2min | ned. 15.09.13. | 17:32

Oba tima dobila su po crveni karton u prvom poluvremenu, a na meču je pokazano ukupno osam žutih kartona

Da se kojim slučajem u susretu Redinga i Brajtona gledao odnos crvenih i žutih kartona na susretu Redinga i Brajtona, tri boda bi odneo domaćin. Rezultat u kartonim 5:4, u golovima 0:0. Brajton je imao izglednije prilike da postigne gol i dođe do trijumfa, ali je od čak 20 šuteva ka golu tek pet išlo u okvir golmana Mekartija.

Da stvar bude još gora, napadač Redinga Pavel Pogrebnjak je u periodu od 22. do 31. minuta uspeo da zaradi dva žuta kartona i saigrače ostavi na cedilu. Ipak, ni na drugoj strani nije bila nešto bolja situacija. Od 39. minuta i Brajton je igrao sa igračem manje, pošto je centarfor Leonardo Uloa zaradio direktan crveni karton.

Što se meča tiče, statistika sve govori. Brajton je sve vreme bio u blagoj dominaciji, imao više šuteva, ali remi je bio potpuno realan.