""

Crno-beli Deda mraz stigao u Istanbul

Vreme čitanja: 1min | čet. 28.12.17. | 20:20

Bešiktaš pobedio Osmanli u osmini finala kupa Turske

Bešiktaš opet pobeđuje! Istanbulski crno-beli plasirali su se u četvrtfinale turskog kupa, pošto su u osmini finala kod kuće savladali Osmanli sa 4:1.

Na taj način Bešiktaš je na lep način završio kalendarsku godinu i popravio lošu sliku koju je ostavio pre nekoliko dana zbog poraza od Sivasa u šampionatu.

Bešiktaš je poveo autogolom Avdije Vrsajevića u 15. minutu. Prednost je duplirao Alvaro Negredo u 36. minutu, a Čenk Tosun je povisio na 3:0 na startu drugog poluvremena.

Poraz gostujuće ekipe ublažio je Sulejman Dukara u 72. minutu, a konačan rezultat postavio je Rikardo Kvarežma u četvrtom minutu nadoknade. Osmanli je meč završio sa igračem manje jer je Amil Karer minut pre kraja dobio crveni karton.

Reprezentativac Srbije Duško Tošić odigrao je svih 90 minuta za ekipu Bešiktaša.