""
""

Dinamo hapsio Pandure, ali nije uspeo u misiji

Vreme čitanja: 1min | ned. 20.03.16. | 21:23

Strelac jedinog gola na meču za domaće bio je Antun Palić u 38. minutu, odgovorio mu je Hora u 89. minutu

Nikako da proradi Dinamo Bukurešt. Klub iz glavnog grada Rumunije dočekao je Pandure i vodio s 1:0 sve do samog kraja meča, a onda je  u 89. minutu Joan Hora izjednačio i razočarao sve prisutne na stadionu Dinama - 1:1.

Strelac jedinog pogotka za bio je Hrvat Antun Palić u 38. minutu, a odgovor je došao na samom kraju meča i tako je Dinamo ostao bez ijedne pobede u plej-ofu.

U 93. minutu vezista gostiju Viorel Nicoara je dobio crveni karton, ali to nije pomoglo domaćim fudbalerima.

U meču plej-auta sastali su se Univerzitatea Krajova i Temišvar. Slavio je domaćin s 1:0 golom Roče u 70. minutu. Krajova je na samom kraju meča ostala bez bugarskog defanzivca Valentina Ilijeva koji je dobio crveni karton u 93. minutu, ali to nije uticalo na konačan rezultat.