""

Dočekasmo i to - pobedio je Lokeren

Vreme čitanja: 1min | čet. 21.12.17. | 22:41

Posle sedam vezanih mečeva trijumf ekipe Petera Mesa

Konačno je pobedio i Lokeren! Posle sedam uzastopni mečeva, popularni Trikolori su kao gosti savladali Antverpen sa 2:1 u 20. kolu Pro lige i domogli se zlatne sredine.

Žilijen Mišel je u 15. minutu doveo Lokeren u vođstvo, a izjednačio je Vilijem Ovusu 59. minutu.

Ipak, radost domaćih navijača trajala je samo dva minuta, a onda je Gus Huperts zatresao mrežu Antverpena i, kako se kasnije ispostavilo, osigurao pobedu Lokerenu.

Veoma uzbudljivo bilo je u Gentu gde je istoimeni domaći tim savladao Šarlroa sa 1:0. Tačnije, uzbudljiva je bila sudijska nadoknada vremena.

U sedmom minutu nadoknade je Roman Jaremčuk iskoristio dodavanje Danijela Milićevića i osigurao tri boda Gentu.

Standardno mesto u zadnjoj liniji Genta zauzeo je reprezentativac Srbije Stefan Mitrović.

BELGIJA 1 - 20. KOLO

Mehelen - Klub Briž 0:3 (0:2)