""

Evropa mora da sačeka: Remi u Istanbulu po meri Bašakšehira (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 02.05.16. | 21:34

Podela plena koja ne odgovara ni jednom ni drugom timu

Evropa će morati da sačeka, Kasimpaša i Osmanli su propustili svoju šansu, pa se večerašnjem remiju u Istanbulu najviše raduje Bašakšehir, koji je ostao na četvrtoj poziciji - 1:1 (1:1).

Golovi su postignuti u prvom i poslednjem minutu utakmice, a zanimljivo, u oba navrata je bio egzekutor štoper gostiju Ugur Demirok. Odlični defanzivac Osmanlija prvo je neoprezno reagovao na udarac Andrea Kastra u uvodnim trenucima meča, dok je u trećem minutu nadoknade prvog dela igre bio precizan sa bele tačke i vratio svoj tim u život.

Ipak, iako su i jedni i drugi želeli sva tri boda, golova nije bilo u nastavku meča. Za to je u najvećoj meri bilo odgovorno isključenje ofanzivnog veziste domaćih Adama Bujuka, koji je već u drugom minutu drugog poluvremena dobio drugi žuti karton i ostavio svoj tim na cedilu.

Činjenica da su gotovo kompletno drugo poluvreme imali igrača više nije pomogla gostima, koji su imali nekoliko izglednih prilika, ali nisu uspeli da dođu do dva možda i presudna boda u borbi za plasman u Ligu Evrope.