""
""

Fajenord sada deluje ozbiljno, nova recka je De Grafšap (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 19.03.16. | 21:41

Fudbaleri Fajenorda nastavili su seriju pobeda i navijači iz Roterdama imaju dosta razloga za slavlje. Njihov klub večeras je posle preokreta na De Kajpu savladao De Grafšap sa 3:1 u 28. kolu Eredivizije i ostao sam na trećem mestu na tabeli.

Fajenordu je ovo bila peta uzastopna pobeda u svim takmičenjima, a četvrta kada je u pitanju holandski šampionat.

Posle prvog poluvremena u kojem su gosti vodili golom Robina Propera, delovalo je da se Fajenordu baš crno piše.

Ipak, u nastavku utakmice stvari na terenu su se potpuno promenile i trofejni klub iz Roterdama osvojio je tri važna boda.

Mihael Kramer je izjednačio u 55. minutu, a kada je 20 minuta kasnije nekada veliki talenat holandskog fudbala Eljero Elija doneo preokret Fajenordu, bilo je jasno da bodovi ostaju na De Kajpu.

Konačan rezultat postavio je Tijs Buma autogolom osam minuta pre kraja utakmice.