""

Fener zaglavio u srcu Anadolije

Vreme čitanja: 1min | sub. 23.12.17. | 19:31

Posle sedam vezanih pobeda žuto-plavi su stali u konji

Došao je kraj Fenerbahčeovoj pobedničkoj seriji. I to u srcu Anadolije gde je Konja remizirala 1:1 sa istanbulskim velikanom u utakmici 17. kola Superlige.

Prethodno su Kanarinci vezali sedam pobeda u domaćim takmičenjima, a uprkos ovom remiju probili su se na lidersku poziciju na tabeli.

Fener je imao više šansi na stadionu Bujukšehir, ali je domaćin prvi zatresao mrežu.

Igrao se 58. minut kada je Omer Sahiner bio najbolji pred protivničkim golom i obradovao navijače Konje.

Ipak, da se Fenerbahče ne vrati u Istanbul potpuno praznih ruku potrudi se Memet Topal koji je izjednačio u 69. minutu.

Epitet jednog od junaka meča pripao je i golmanu Konje koji je u sudijskoj nadoknadi skinuo zicer Matjeu Valbueni.

TURSKA 1 - 17. KOLO

Antalija - Alanja 3:1 (1:1)